Jak to działa?

Podczas gdy skóra jest chłodzona przez powietrze, wieloobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki. Dzięki temu zbędne kilogramy zostają podgrzane i szybciej ulegają przemianie materii.

BTL BTL Vanqish flexi

BTL BTL Vanqish flexi

Czego mogę oczekiwać

Przebieg zabiegu jest całkowicie niezależny od operatora, zapewniając jednocześnie zrównoważony efekt i bezpieczeństwo. Dzięki technologii LAHF redukcja tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana.

Vanquish

Vanquish

Rewolucja w redukcji tkanki tłuszczowej

VANQUISH to prawidziwa rewolucja w zakresie modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu wieloobszarowego pola wysokiej częstotliwości LAHF redukcja tkanki odbywa się w sposób nieinwazyjny, bezkontaktowy i w pełni zautomatyzowany.

Selektywne wyszczuplanie

System VANQUISH precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej skuteczną likwidację. Został zaprojektowany w taki sposób, aby kumulować energię wyłącznie w warstwie tłuszczowej, bez negatywnego wpływu na sąsiednie tkanki. Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantuje również bezkontaktowy sposób przeprowadzania zabiegu.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, skuteczny i bezbolesny. Trwa około 30 minut, a po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Seria 4-6 zabiegów pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu.

przechwytywanie

Vanquish

Vanquish

Więcej o zabiegu:
+48 502 106 119